WEBDESIGNER
MAXIM KOČÍ

Nemáte stále
své webovky?

nebo

Nepřináší Váš web
maximum užitku?

Zabývám se tvorbou webů na míru
a pomáhám lidem v oboru
digitálního marketingu.

Co pro Vás

Mohu udělat

Tvorba webu

Vytvořím pro vás webové stránky jakéhokoliv druhu – firemní, osobní, prezentační nebo prodejní. Vše vytvořím na míru dle vašich potřeb.

Grafické práce

Navrhnu vám firemní logo, vizitky, propagační letáky, katalogy, bannery, led panely a další podobné produkty. Individuálně dokáži zařídit výrobu.

Internetová reklama

Vytvořím přesně zacílenou internetovou reklamu, která dostane vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích.

0

Projektů

jsem zrealizoval nebo na nich pracoval v poslední době

0

Reklamních

kampaní jsem připravil k odstartování

0

Webových

podstránek jsem vytvořil a upravil

Líbí se mi to, ale

Potřebuji se zeptat...

Nejprve se spojíme buďto online nebo na osobní schůzi, kde probereme zaměření, barevnou psychologii a stanovíme cíle, následně pro vás vypracuji hrubý náčrt a cenovou nabídku, jak by web mohl vypadat (vše v rámci zdarma konzultace). Pokud budete s postupem souhlasit, tak zaplatíte zálohu za svoji doménu a hosting (přibližně 900,-Kč) a poté už začínám pracovat přímo na webových stránkách. V průběhu tvorby budou stránky veřejnosti uzavřeny. Až budou stránky na 70% hotovy, kontaktuji vás a probereme, jak jste s procesem spokojeni a co ještě upravíme. Pokud bude po úpravách vše v pořádku, dokončím celý web, obdržíte fakturu a publikuji do světa. 

Pokud se naše komunikace neprotáhne a stihneme vše prokonzultovat za jeden den. Mohu začít na webu pracovat okamžitě, ale vždy individuálně záleží na náročnosti vašich požadavků. Menší web může trvat týden, ale také záleží, jestli nemám rozdělané další zakázky. Příplatek za expresní vyřízení nenabízím. 

Záleží, jak se rozhodnete. Správa služeb v překladu znamená, že mám k vašim stránkám v případě potřeby nonstop přístup, mohu stránky pozměnit, optimalizovat, updatovat, opravit či cokoli je potřeba v průběhu roku. Neobsahuje větší zásahy do webových stránek jako změna celého obsahu, šablony apod.
Cena je 3000,- Kč/rok.

Určitě ano, přepínání na cizí jazyky je možné udělat, je však potřeba se na tom předem domluvit. Nejedná se o běžnou součást.
Cena od 2000,- Kč/web.

Cena webu se odvíjí od velikosti, obsáhlosti a náročnosti. Vždy je cena za web individuální, ale můžeme říct, že primitivní menší web začíná přibližně od 5000,-Kč.

Texty, obrázky a kontent. Velmi důležité věci bez kterých by web nevypadal jako web. I když se to nezdá, není to většinou dvakrát jednoduchý úkol. Každý webař požaduje texty, obrázky a kontent po zákazníkovi, ale u mě vám s tím za pomohu. Využiji svoji fantazii, přidám případně umělou inteligenci a obrázky stáhnu z fotobanky, která nepodléhá autorským právům.
Můj copywriting a obrázky budou zdarma 0,- Kč/web.

Slovo „doména“ je zkratka, správně bychom měli říkat „doménové jméno“. Je to unikátní adresa na internetu. Používá se tak, že se přímo píše do internetového prohlížeče (např.) www.domena.cz, a také tvoří část emailové adresy za @ (např.) jmeno@domena.cz.
Zdroj: Domeny.cz

Cena registrace a udržování domén se může u různých poskytovatelů lišit. Záleží o jakou doménu se jedná, národní, nadnárodní apod.
Ve většině případů registrujeme .cz, která standardně stojí kolem 240,- Kč/rok. Jiné koncovky jako .com nebo .eu, mohu zařídit.

Služba, která se v drtivé většině případů každý pronajímá a slouží jako „vlastní místo“, na kterém běží provoz vašich www stránek, e-mailů apod. Poskytovatelů webhostingu je v ČR spousta, není ale nutnost mít tuzemského poskytovatele.

U hostingu vám doporučím nejvhodnější řešení, tak aby váš web běžel bez problému a měli jste kapacitní rezervu do budoucna. Cena za hosting je u každého poskytovatele odlišná, můžeme v průměru odhadnout 800,- Kč/rok za nějaký střední režim. V případě, že budete mít registrovanou doménu s přichystaný hostingem, tak pouze zkontroluji, jestli bude řešení dostačující.

Máte pocit, že vám utíkají objednávky?

Pojďme to společně vyřešit. Konzultace je ZDARMA.

Nezávazná

Poptávka